Páteční Bonusmánie

V pátek 11.9.2020 můžete v online casinu Tipsport Vegas získat během akce Bonusmánie prémii 50 Kč. Stačí se přihlásit na svůj hráčských účet a v sekci Bonusy kliknout na tlačítko Chci bonus a dále protočit desetinásobek této částky, tedy 500 Kč. Prémii 50 Kč si takto můžete vyzvednout i v internetovém casinu Chance Vegas.

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč
Ještě tohle vyzkoušejte:  I v úterý turnaj o 111.111 Kč u Tipsportu na e-gaming slotech