Ovocný Synot automat u Fortuny

V online casinu Fortuna Vegas přibyla další ovocná novinka – Harlequin Dice od českých vývojářů společnosti Synot, ve které se můžete těšit na Jokera ve škrabošce nebo bonusovou hru, kde získáte volná zatočení díky hodu kostkou či kostkami.

Harlekýn ve Fortuna Vegas

Pondělní novinkou v online casinu Vegas sázkové kanceláře Fortuna se stal český Synot automat Harlequin Dice se symboly ovoce. Dokáže vás slot nalákat na svou bonusovou hru? Tu spustíte chycením tří nebo čtyř symbolů kostek v hracím poli. Poté vás bude čekat hod kostkou, pokud tedy chytíte tři kostky a můžete získat 1 až 6 volných zatočení. Pakliže chytíte kostky čtyři, budete házet dvě kostky a díky nim můžete získat 2 až 12 volných zatočení.

Harlequin Dice

Harlequin Dice je moderní výherní automat se symboly ovoce od české společnosti Synot. Na čtyřech válcích se třemi řadami se můžete těšit až na 81 výherních linií. Kromě sedmi druhů obyčejných symbolů můžete v hracím poli spatřit i symboly Wild, v tomto případě je to Joker, který nahrazuje klasické symboly. Posledním druhem, který se vyskytuje na válcích hracího pole jsou symboly Bonus (Kostka), díky kterým spustíte bonusovou hru, ve které je zaručena výhra po každém spinu!

Podrobnější recenze automatu Harlequin Dice a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Ještě tohle vyzkoušejte:  Víkendový Kajot turnaj ve Vegas

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč