Nový Vikingský slot u Fortuny

Pokud rádi hrajete výherní automaty s Vikingskými tématy v online casinu Fortuna Vegas, tak si jistě oblíbíte ten nejnovější. Tím je slot Vikings go to Hell od společnosti Yggdrasil Gaming. A jak už napovídá název, půjde o boj s démony i samotným Luciferem, kterého můžete porazit v bonusové hře a získat tak ohromný pekelný poklad.

Boj s démony a Luciferem

Nový Vikingský slot Vikings go to Hell od společnosti Yggdrasil Gaming, který nově naleznete v online casinu sázkové kanceláře Fortuna má hráčům hodně co nabídnout. Při hraní tohoto slotu se často setkáte s urputnými boji mezi Vikingy a démony nebo samotným Luciferem, ale pojďme si postup hry postupně popsat. Když na válcích zastavíte dva symboly Free Spinů, dojde k boji mezi Vikingy a čerty. Pokud Viking zvítězí zaznamená si toto vítězství do sbírky společně se symbolem Wild v respinu. Na pátém válci potom můžete chytat symboly truhel, které v sobě skrývají několik Free Spinů nebo náhodný počet mincí. K největšímu souboji ovšem dochází v bonusové hře, kterou odemknete získáním tří symbolů Free Spins. Bonusová hra má dvě úrovně, v první se setkáte s obyčejným démonem a po jeho zabití odemykáte druhou úroveň bonusové hry, ve které čeká samotný vládce pekel. Vítězství nad Luciferem přinese Vikingům obrovský pekelný poklad!

Vikings go to Hell

Vikings go to Hell je moderní výherní automat od společnosti Yggdrasil Gaming. Pětiválcové hrací pole se čtyřmi řadami nabízí hráčům až 25 výherních linií. Společně s osmi druhy obyčejných symbolů se na válcích zobrazují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a zvyšují tak šanci na výhru. Posledním typem symbolů, které na válcích slotu Vikings go to Hell můžete spatřit jsou symboly Free Spins, které Vám darují volná zatočení. Průběh bonusové hry byl popsán v předchozím odstavci.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Golden Fish Tank

Recenze slotu Vikings go to Hell s hrou zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Tento slot nově naleznete ve Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč
Nový Vikingský slot u Fortuny

Poražte vládce pekel v bonusové hře online automatu Vikings go to hell a získejte pekelný poklad. Tento slot nově naleznete ve Fortuna Vegas.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4