Nový diamantový slot u Fortuny

U sázkové kanceláře Fortuna se to v jejím online casinu Vegas hemží stále novými sloty. Nedávno přidala další slot od společnosti Yggdrasil Gaming, ve kterém se setkáte se symboly diamantů v různých koutech světa. Jedná se moderní výherní automat Aldo’s Journey.

Cestování s Aldem

Kreslená postavička jménem Aldo se nyní objevila v online casinu Fortuna Vegas a má jistě hráčům co nabídnout. U nového slotu Aldo’s Journey na vás totiž čeká cestování Persií, Čínou, Itálií nebo Mongolskem. Těšit se můžete na speciální symbol Wild nebo bonusovou hru, která má celkem pět módů a pokaždé vám Aldo nadělí jiný. Typy bonusových her se liší násobiteli výher či umístěním lepivých Wildů. V klasické hře se navíc při každém zatočení setktáe se samotným Aldem, který spustí Wild Time, pokud se dostane na středovou pozici. Díky této funkci naskočí na válce slotu Aldo’s Journey další symboly Wild a výhra se díky nim ještě vynásobí.

Aldo’s Journey

Aldo’s Journey je moderní výherní automat od společnosti Yggdrasil Gaming se symboly diamantů. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí neobvyklých 65 výherních možností. Na válcích online slotu Aldo’s Journey se můžete setkat až s osmi druhy obyčejných symbolů, Wild symboly, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů, které se zastavují na válcích jsou symboly Free Spins, jedná se o symboly Kompasu, díky nim spustíte bonusovou hru.

Recenze slotu Aldo’s Journey s hrou zdarma

Tento automat vytvořila společnost Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Hunter's Spirit

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Sázková kancelář Fortuna

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč
Nový diamantový slot u Fortuny

Vyzkoušejte si nový online slot Aldo's Journey od společnosti Yggdrasil Gaming, který nově nalznete v online casinu Fortuna Vegas.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.7