Jubilejní 20. Apollo jackpot u Sazky

Od poloviny ledna máte možnost vyhrávat Apollo jackpoty v online casinu Sazka Hry. Po osmi měsících se vám jich povedlo vytočit už rovných dvacet! Ten jubilejní padl teď v sobotu hráči jménem Lukáš na online slotu Turbo Slots a měl hodnotu 274 058 korun.

Turbo Slots
Turbo Slots

Dvacátý zlaťák v Sazka Hrách

Sobota 19. září 2020 se zapíše do paměti nejen hráči Lukášovi, ale i sázkové kanceláři Sazka, protože právě v tento zmíněný den padl jubilejní dvacátý zlatý Apollo jackpot v online casinu Sazka Hry. Za sázku 800 Kč na otočku se na válcích herního pole online slotu Turbo Slots od pražské společnosti Apollo přistály symboly ?GOLD Jackpotu, který v tu chvíli měl hodnotu necelých 275 tisíc korun. Výherci blahopřejeme!

Zajímavosti Apollo jackpotů

Nejvyšší zlatý Apollo jackpot si odnesl hráč Marek, jeho jackpot měl hodnotu 294 tisíc korun.

Sázková kancelář Sazka vyplatila za dvacet zlatých jackpotů přes 5 milionů korun, průměrně si tedy každý výherce odnesl jackpot přes 250 000 Kč.

Hráč Jarda vyhrál v červenci zlatý jackpot dvakrát za sebou.

Největší poměrnou výhru získal hráč Lukáš, který za vsazených 10 korun získal jackpot 212 tisíc korun.

Recenze automatu Turbo Slots a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Další volná zatočení v Casinu Tipsport i ve středu

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč