Druhý zářijový Lucky hours turnaj

Zapojte se do Lucky Hours turnaje, který se koná ve čtvrtek 10.9. od 18:00 do 21:00 v online casinu Vegas sázkové kanceláře Tipsport a Chance.

Lucky Hours v Tipsport Vegas a Chance Vegas

Turnajová novinka Lucky Hours v online casinu Tipsport Vegas a Chance Vegas má pokračování! Pořadí žebříčku bude opět určovat nejvyšší vážená výhra (výhra/vklad), tudíž se dá zvítězit i s dvoukorunovým vkladem na otočku. Každý z deseti nejlepších hráčů získá 5 000 Kč! Soutěžit můžete na dvaceti vybraných výherních automatech:

Atlantis, Beauty ant the Beast, Big Show, Blood, Blood Suckers 2, Bollywood Story, Bonus Joker II, Burning Dice, Crystal Sun, Dice 81, El Dorado Treasure, Fairytale Legends: Hansel and Gretel, Farmer Jack, Fire Witch, Four Fruits II, Frozzy Fruits, Gangster World, Golden Ticket, Hell Game, Hell Mania, Holiday Season, Hugo, Joker 40, Lights, Lucky 81, Mad Mechanic Deluxe, Midnight Fruits 81, Motörhead, Multi Vegas 81, Multiplay 81, Mystery Apollo II, Mystery Joker 6000, Pandora, Pumpkin Smash, Seasons (2), Slot Birds, Smiling Joker II, Space Adventure, Space Wars, Starburst, Super Flip, Troll Hunters, Turbo 27, Turbo Slots, Valley of the Gods, Wild Flames Sevens, Wild Fruits, Wild Water, Wooden Fruits

Důležité informace

  • turnaj probíhá 10.9. od 18:00 do 21:00
  • turnaj probíhá na těchto vybraných automatech
  • každý z deseti nejlepších získá 5 000 Kč
  • pořadí určuje nejvyšší vážená výhra (výhra/vklad)
  • vyhrát můžete i při sázce 2 Kč na otočku

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Gold King

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč