Další zlatý Apollo jackpot u Sazky

Devatenáctý zlatý Apollo jackpot u Sazka Her je na světě. Padl v sobotu v ranní hodinách hráči jménem Martin a činil 267 270 korun. Na jakém že slotu padl? No přeci na tom, na kterém padá poslední dobou nejčastěji, a to na Midnight Fruits 81 od společnosti Apollo.

Midnight Fruits 81
Midnight Fruits 81

Devatenáctý zlaťák v Sazka Hrách

Hráč Martin na sobotní ráno jen tak dlouho nezapomene. Ptáte se proč? Při hraní neonového online slotu Midnight Fruits 81 v online casinu Sazka Hry mu totiž na válce naskákaly symboly zlatého Apollo jackpotu, který měl v tu chvíli hodnotu 267 270 Kč. Vsazená tisícovka se v tu ránu proměnila v hodnotu více než půl milionu korun. Martinovi Blahopřejeme! A na jakém výherním automatu padne jubilejní dvacátý zlatý Apollo jackpot?

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od společnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotu Midnight Fruits 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Víkendový Kajot turnaj u Sazka Her

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč