Další várka Free Spinů

V online casinu sázkové kanceláře Synottip si od včerejška můžete vybírat 10 Free Spinů do vybrané hry. Dnes si volné točky můžete vybrat na výherním automatu Mysterious Atlantis od vývojářů české společnosti Synot. Opět se stačí jen přihlásit na hráčský účet a spustit vybranou hru a Free Spiny jsou vaše!

Mysterious Atlantis
Mysterious Atlantis

Mysterious Atlantis

Mysterious Atlantis je moderní výherní automat od české společnosti Synot s tématem báje. Na pětiválcovém hracím poli se třemi řadami naleznete 15 výherních linií. Kromě 11 obyčejných symbolů se na válcích slotu Mysterious Atlantis zastavují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů, který lze spatři při hraní tohoto slotu jsou symboly Bonus, díky kterým můžete spustit bonusovou hru s volnými zatočeními.

Recenze slotu Mysterious Atlantis a hra zdarma k vyzkoušení

Výrobcem tohoto automatu je česká společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ještě tohle vyzkoušejte:  Magellan