Cirkusový bonus v online casinu Sazka Hry

Každý člověk jistě dostane vždy rád nějaký dárek. V internetových casinech tomu říkáme bonusy a jedná se většinou o Free Spiny nebo peněžní bonusy ke vkladu. A přesně s takovým peněžním bonusem přišla nyní sázková kancelář Sazka ve svém online casinu Sazka Hry. Tam každý hráč může získat 50% bonus ke svému vkladu, ale musí se splnit jedna podmínka. O co tedy jde?

Cirkusová nadílka

Jak už jsme uváděli, jedná se o 50% bonus k vašemu vkladu, a to až do výše 2 500 Kč. Při vkladu musíte připsat bonusový kód cirkus. Minimální vklad ovšem musí být 200 Kč a bonus lze získat do 17. dubna. Jedinou podmínkou je protočit třicetinásobek vašeho vkladu na jakémkoliv výherním automatu v online casinu Sazka Hry. A ještě jedna důležitá poznámka, bonus si u Sazka Her můžete vyzvednout celkem dvakrát!

Sazka Hry

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč

Cirkusový bonus v online casinu Sazka Hry

Získejte v online casinu Sazka Hry 50% k vašemu vkladu až do výše 2 500 korun. Bonus můžete získat do 17. dubna celkem dvakrát!

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9
Ještě tohle vyzkoušejte:  Sazka Hry a jackpoty