Čertovská jízda v online casinu Sazka Hry

Každý člověk jistě dostane vždy rád nějaký dárek. V internetových casinech tomu říkáme bonusy a jedná se většinou o Free Spiny nebo peněžní bonusy ke vkladu. A přesně s takovým peněžním bonusem přišla nyní sázková kancelář Sazka ve svém online casinu Sazka Hry. Tam každý hráč může získat 50% bonus ke svému vkladu, ale musí se splnit jedna podmínka. O co tedy jde?

Vánoční nadílka

Jak už jsme uváděli, jedná se o 50% bonus k vašemu vkladu, a to až do výše 1 000 Kč. Při vkladu musíte připsat bonusový kód jizda. Minimální vklad ovšem musí být 200 Kč a bonus lze získat do 30. ledna. Jedinou podmínkou je protočit desetinásobek vašeho vkladu na jakémkoliv výherním automatu v online casinu Sazka Hry. A ještě jedna důležitá poznámka, bonus si u Sazka Her můžete vyzvednout celkem třikrát!

Čertovská jízda

Čertovská jízda je moderní výherní automat od česká společnosti Synot se symboly ovoce. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami v sobě ukrývá celkem 20 výherních linií. Kromě deseti druhů obyčejných symbolů, lze na válcích spatřit i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a dávají tak hráčům větší šanci na výhru. Posledním druhem symbolů, který lze na válcích slotu Čertovská jízda zastavit jsou symboly Bonus. Pokud se v hracím poli objeví tři tyto znaky, spustí se bonusová hra s 10 Free Spiny.

Recenze slotu Čertovská jízda s hrou zdarma na zkoušku

Tento automat vytvořila firma Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Ještě tohle vyzkoušejte:  Diamond Wild

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Sazka Hry

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč

Čertovská jízda v online casinu Sazka Hry

Získejte v online casinu Sazka Hry 50% k vašemu vkladu až do výše 1 000 korun. Bonus můžete získat do 30. ledna celkem třikrát!

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9