Čarodějnické Free Spiny

Tradiční pálení čarodějnic je za dveřmi. Covidová situace bohužel nedovolí dodržet tuto pradávnou tradici, ale můžete si tento zvyk připomenou alespoň v online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas, protože na každého hráče tam čeká v pátek 30. dubna několik Free Spinů na online automatu Fire Joker od společnosti Play’n GO.

40 volných zatočení

Přihlaste se v pátek 30. dubna na svůj hráčský účet v online casinech sázkových kanceláří Tipsport a Chance a vyzvedněte si čarodějnická volná zatočení na výherním automatu Fire Joker od společnosti Play’n GO. Ale pozor! Free Spiny si můžete vyzvednout celkem třikrát v různých časových intervalech: 8:00 – 12:00, 14:00 – 18:00 a 20:00 – 24:00.

Fire Joker

Fire Joker je moderní výherní automat od společnosti Play’n GO se symboly ovoce. Hrací pole s rozměry 3×3 nabídne hráčům pět výherních linií. Při hraní tohoto slotu můžete spatřit osm druhů obyčejných symbolů a zástupný symbol Wild.

Recenze slotu Fire Joker s hrou zdarma na zkoušku

Tento slot vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Tipsport a Chance

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Sazka slaví rok Apollo jackpotů

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč
Čarodějnické Free Spiny

Vyzvedněte si v pátek 30. dubna čarodějnická volná zatočení na online slotu Fire Joker od Play'n GO u sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9