Bonusmánie v Tipsport a Chance Vegas

Náhodný bonus pro nově registrované a stávající hráče u sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance? To není žert, ale Bonusmánie! Od 1. září do 13. září si můžete bonusy vyzvednout i Vy!

Bonusmánie ve Vegas

V úterý 1.9. začíná v online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas Bonusmánie. Každý den bude vybrán jeden bonus, který si budou hráči moct vyzvednout. Bude se jednat o volná zatočení zdarma, kola štěstí a mnoho dalších prémií a bonusů do her.

Jak vyzvednout bonus?

Stačí se přihlásit na hráčský účet libovolného casina, přejít do sekce Vegas a kliknutím na pokladnici získáte denní bonus. V každém casinu se soutěží zvlášť, takže pokud nemáte založený účet u Tipsport Vegas nebo Chance Vegas tak si jej co nejrychleji vytvořte a sbírejte jednou tolik super bonusů.

Vyzvedněte všech 13 bonusových pokladnic. Co všechno bude možné posbírat?

  • až 150 volných zatočení
  • až 500 Kč na prémiích
  • výhry z turnajů s prize poolem 500 000 Kč

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč
Ještě tohle vyzkoušejte:  Spinmania ve Fortuna Vegas