Bonus od pana Zeleného a Červeného

Každý člověk jistě dostane vždy rád nějaký dárek. V internetových casinech tomu říkáme bonusy a jedná se většinou o Free Spiny nebo peněžní bonusy ke vkladu. A přesně s takovým peněžním bonusem přišla nyní sázková kancelář Sazka ve svém online casinu Sazka Hry. Tam každý hráč může získat 50% bonus ke svému vkladu, ale musí se splnit jedna podmínka. O co tedy jde?

Bonus Červená horečka

Jak už jsme uváděli, jedná se o 50% bonus k vašemu vkladu, a to až do výše 1 000 Kč. Při vkladu musíte připsat bonusový kód zlato. Minimální vklad ovšem musí být 200 Kč a bonus lze získat do 20. června. Jedinou podmínkou je protočit desetinásobek vašeho vkladu na novém online slotu Červená horečka od české společnosti Tech4Bet. A ještě jedna důležitá poznámka, bonus si u Sazka Her můžete vyzvednout celkem třikrát!

Červená Horečka

Červená horečka je moderní výherní automat od české společnosti Tech4Bet se symboly ovoce. Po zapnutí tohoto slotu máte na výběr mezi tříválcovým nebo pětiválcovým hracím polem. My vám nyní popíšeme to pětiválcové, které má tři řady a na nich 243 výherních linií. Na válcích se střídá dohromady osm druhů obyčejných symbolů a dále symboly pan Červený a pan Zelený. Pan Červený se objevuje pouze na pátém válci a daruje hráči čtyři volná zatočení. Při každém novém roztočení válců, se posouvá doleva a funguje jako zástupný symbol Wild. Během těchto Free Spinů, můžete samozřejmě chytit další symbol pan Červeného a tím okamžitě navýšíte násobitele výher. Pan Zelený zde působí jako symbol Mystery. Pokud získáte minimálně tři tyto symboly, obdržíte několikanásobek vaší sázky.

Recenze slotu Červená horečka s hrou zdarma

Tento automat vyrobila česká společnost Tech4Bet

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Blood Suckers

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč

Bonus od pana Zeleného a Červeného

Získejte v online casinu Sazka Hry 50% k vašemu vkladu a vyzkoušejte si tak zároveň nový výherní automat Červená horečka od české společnosti Tech4Bet.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9