Automat Cazino Cosmos u Fortuny

Sázková kancelář Fortuna přidává do svého online casina Vegas často nové sloty. Tím nejnovějším je výherní automat Cazino Cosmos od společnosti Yggdrasil Gaming, který se pyšní bonusovou hrou s několika dalšími bonusovými funkcemi.

Cazino Cosmos
Cazino Cosmos

Nový online slot u Fortuny

V online casinu Fortuna Vegas naleznete nově výherní automat Cazino Cosmos od společnosti Yggdrasil Gaming. Při získání tří a více symbolů Free Spins se spouští bonusová hra, která přinese hráči opravdu pěknou výhru díky svým bonusovým funkcím. První takovou funkcí jsou lepivé symboly Wild, které zůstávají po celou dobu točení na svém místě. Další vychytávkou jsou takzvané sbírky, počítadla na každým válcem, kam se zapisují získané sběratelské symboly Wild. Pokud se počítadlo naplní, spouští se jedna z pěti funkcí. Za naplnění počítadla nad prvním válcem obdrží hráč dalších 10 Free Spinů, při kterých se navíc rozmístí do hracího pole dva symboly Wild. Za druhý válce obdrží hráč 15 Free Sinů, pokud se hráči povede naplnit počítadlo nad třetím válcem, zahraje si volná zatočení s posuvnými válci, které odhalují symboly Wild. Plná sbírka čtvrtého válce proměňuje cenné symboly na symboly Wild a naplnění pátého počítadla dvojnásobně nahromadí symboly Wild na válcích.

Cazino Cosmos

Cazino Cosmos je moderní výherní automat od společnosti Yggdrasil Gaming s fantasy tématem. Hrací pole tohoto online slotu obsahuje pět válců se třemi řadami, na kterých se rozpíná 20 výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů se na válcích výherního automatu Cazino Cosmos zobrazují i dva druhy symbolů Wild a symboly Free Spins. Klasický symbol Wild nahrazuje obyčejné symboly. Sběratelský symbol Wild také nahrazuje klasické symboly a dále se připíše do Wildové sbírky. Posledním druhem symbolů, které můžete při hraní tohoto automatu jsou symboly Free Spins. Pokud získáte tři a více těchto symbolů, spouštíte výše zmiňovanou bonusovou hru.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Starburst

Recenze slotu Cazino Cosmos

Tento automat vytvořila společnost Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč
Automat Cazino Cosmos u Fortuny

Vyzkoušejte si v online casinu Fortuna Vegas nový výherní automat Cazino Cosmos od společnosti Yggdrasil Gaming.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.7