Adell stage v casinech Tipsport a Chance

V online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas se nedávno objevilo 17 nových slotů od české společnosti Adell. Tyto výherní automaty obsahují progresivní jackpoty, takže si je velmi rychle oblíbíte. Zvláště následující týden, kdy na nich bude probíhat od pondělí 20. září do neděle 26. září turnaj o půl milionu! Pojďme se prozradit pravidla turnaje, počet výherců, hlavní cenu a také veškeré Adell sloty.

Adell turnaj o půl milionu

Jak jsme již psali, v turnaji v Tipsport Vegas a Chance Vegas se bude celkově soutěžit o 500 000 korun. Svůj podíl získá tisícovka nejlepších účastníků a ten nejlepší získá rovných 30 000 Kč! Druhý hráč si vybojuje dvacet tisíc a na třetího hráče čeká příjemných 15 tisíc korun. Pro kvalifikaci do žebříčku je nutná účast v minimálně 10 kolech (10x roztočit válce jakéhokoliv Adell automatu). Minimální sázka v turnaji je 5 korun na otočku. Body do žebříčku lze získat pouze výpočtem bodů za vaší nejvyšší váženou výhru (výhra/vklad). Tak hodně štěstí!

Turnaj bude probíhat na těchto sedmnácti online slotech:

Apocalyptic Wild, Blind Wild, Cinema 81, Cold & Hot, Diamonal 81, Fixi Dixi, Fruit Joker, Game of Castles, Halloween Night, Kingdom of Vampires, Royal Fruits, Secret of the Castle, Way to Hell, Western Story, Wild Fall, X Zodiac, Zombie’s Attack

Česká společnost Adell

Provozovatelem Adell je společnost AUTO GAMES, která byla založena v roce 1999. Adell nemá na svém kontě tolik her jako většina ostatních vývojářů, ale dokáže vždy příjemně překvapit svou kvalitou. Společnost se kromě výherních automatů zabývá vytvářením video-loterijních terminálů, cigaretových automatů nebo jiných online systémů.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti Adell:

Ještě tohle vyzkoušejte:  Volné točky v casinu Synottip

Adell v České republice

V České republice jsou výherní automaty od společnosti Adell dostupné v několika licencovaných hernách nebo v online casinu Fortuna Vegas, vyzkoušet si je zde můžete online bez registrace nebo za reálné peníze.

Tipsport Vegas a Chance Vegas

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč
Adell stage v casinech Tipsport a Chance

Zapojte se do týdenního Adell turnaje v online casinech Tipsport a Chance Vegas. Soutěžit se bude celkem o půl milion korun! Prozradíme vám pravidla turnaje.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8