50 volných zatočení od Synottipu

Sázková kancelář Synottip bude zítra ve svém online casinu rozdávat 50 Free Spinů na výherním automatu Firebird Double 27 od společnosti Synot. Co pro to musíte u dělat?

Firebird Double 27
Firebird Double 27

Volná zatočení za vklad

V úterý 8.9.2020 bude možné v online casinu sázkové kanceláře Synottip získat 40 volných zatočení na výherním automatu Firebird Double 27 od vývojářů společnosti Synot. Stačí si jen vložit na své hráčské konto minimálně 300 Kč, zadat kód 50SYNOTZATOCENI, otevřít slot Firebird Double 27 a volná zatočení jsou vaše! Každý Free Spin má hodnotu 2 Kč.

Důležité informace

  • vložit minimálně 300 Kč u sázkové kanceláře Synottip
  • zadat kód 50SYNOTZATOCENI
  • Free spiny je nutné protočit do úterní půlnoci

Firebird Double 27

Firebird Double 27 je moderní výherní automat od české společnosti Synot s tématem ovoce. na čtyřech válcích se třemi řadami nabízí slot hráčům celkem 54 výherních linií (27 z levé strany a 27 z pravé strany). Kromě devíti druhů obyčejných symbolů obsahuje hrací pole ještě symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a zvyšují tak šanci na výhru.

Podrobnější recenze slotu Starburst s hrou zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Ještě tohle vyzkoušejte:  20 Super Hot

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč