24. týden – Sazka hry: Hra týdne!

Sazka Hry přicházejí s novým pravidelným Bonusem pro hráče! Po akci Happy Friday nebo Havajská pohoda nabízí Sazka Hru týdne, ve které se bude každé úterý soutěžit o 200 Kč.

Kingdom of Vampires
Kingdom of Vampires

Aktivační kód Bonusu je “hratydne

Při online vkladu minimálně 10 korun stačí zadat heslo hratydne. Každý týden bude Bonus platný u jiné hry a je dostupný pouze od úterý do čtvrtka. Bonusovou hrou pro následují týden je Kingdom of Vampires od společnosti Adell.

Kingdom of Vampires

Kingdom of Vampires je klasický výherní automat od české společnosti Adell s tématem upíři. Pětiválcové hrací pole se čtyřmi řadami v sobě ukrývá 40 výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů se na válcích zastavují i symboly Wild. Tyto znaky pomáhají vytvářet výherní kombinace tím, že nahrazují klasické symboly. Posledním a nejlepším typem znaků je Free Spin. Pokud hráč uloví tři tyto znaky, spustí se mu bonusová hra s deseti volnými zatočeními.

Recenze slotu Kingdom of Vampires a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Adell

Provozovatelem Adell je společnost AUTO GAMES, která byla založena v roce 1999. Adell nemá na svém kontě tolik her jako většina ostatních vývojářů, ale dokáže vždy příjemně překvapit svou kvalitou. Společnost se kromě výherních automatů zabývá vytvářením video-loterijních terminálů, cigaretových automatů nebo jiných online systémů.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti Adell:

Adell v České republice

V České republice jsou výherní automaty od společnosti Adell dostupné v několika licencovaných hernách nebo v online casinu Fortuna Vegas, vyzkoušet si je zde můžete online bez registrace nebo za reálné peníze.

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Ještě tohle vyzkoušejte:  30 Free Spinů od Synottipu

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč