22. týden – Sazka hry: Hra týdne!

Sazka Hry přicházejí s novým pravidelným Bonusem pro hráče! Po akci Happy Friday nebo Havajská pohoda nabízí Sazka Hru týdne, ve které se bude každé úterý soutěžit o 200 Kč.

Lucky Elements
Lucky Elements

Aktivační kód Bonusu je “hratydne

Při online vkladu minimálně 10 korun stačí zadat heslo hratydne. Každý týden bude Bonus platný u jiné hry a je dostupný pouze od úterý do čtvrtka. Bonusovou hrou pro následují týden je Lucky Elements od společnosti Synot.

Lucky Elements

Lucky Elements je moderní výherní automat od české společnosti Synot se symboly diamantů. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí až 243 výherních linií. Kromě osmi typů obyčejných symbolů, se na válcích objevují i symboly Bonus. Při získání tří a více těchto znaků, se hráči spustí bonusová hra Wheel of Lucky Elements. Každý symbol bonus znamená v bonusové hře jeden život. S každým roztočením kola je jeden život nejdříve použit ke zdvojnásobení políček Výher jeho barvy na kole a poté je udělena Výhra dle výsledku zatočení. Všechny takto zdvojnásobená políčka Výhry zůstávají zdvojnásobeny až do konce bonusové hry. Bonusová hra končí po použití všech životů.

Recenze slotu Lucky Elements a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Cirkusový bonus v online casinu Sazka Hry

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč