Sea Hunter

Sea Hunter | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Sea Hunter se řadí mezi klasické online sloty se symboly mořského světa. Automat Sea Hunter to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,05 až do 500 Kč nabízí až 5 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Výhra spouští Speciální hru. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu.

Online Výherní Automat Sea Hunter a jeho údaje

Sea Hunter
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,05 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:460000 Kč
Výhernost:0,9664

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Několik obrázků ze hry výherního automatu Sea Hunter

Otestujte si výherní automat Sea Hunter

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Sea Hunter

Klasický výherní automat Sea Hunter nabízí sázku až 500 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 5 výherních možností. Zábava při hraní online automatu Sea Hunter je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Irish Gold

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Sea Hunter

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Sea Hunter

Sea Hunter

Výherní Automat se symboly mořského světa, to je klasický online automat Sea Hunter. Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 5 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1