Mermaid’s Diamond

Online výherní automat Mermaid’s Diamond

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat se symboly mořského světa, to je moderní výherní automat Mermaid’s Diamond. Zobrazí-li se 5x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 25 zatočení zdarma. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. 720 výherních linií na pěti válcích a pěti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč.

Mermaid’s Diamond – informace o online výherním automatu

Mermaid’s Diamond
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:5
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se jak vypadá online automat Mermaid’s Diamond

Vyzkoušejte si automat Mermaid’s Diamond

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Mermaid’s Diamond?

Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Mermaid’s Diamond umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Mermaid’s Diamond poskytnou až 720 výherních variant.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Mermaid’s Diamond

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Mermaid’s Diamond

Mermaid's Diamond

Online výherní automat Mermaid's Diamond se řadí mezi moderní online automaty se symboly mořského světa. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Mermaid's Diamond poskytnou až 720 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0