Mermaid’s Diamond

Online výherní automat Mermaid’s Diamond

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat se symboly mořského světa, to je moderní výherní automat Mermaid’s Diamond. Zobrazí-li se 5x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 25 zatočení zdarma. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. 720 výherních linií na pěti válcích a pěti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč.

Mermaid’s Diamond – informace o online výherním automatu

Mermaid’s Diamond
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:5
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se jak vypadá online automat Mermaid’s Diamond

Vyzkoušejte si automat Mermaid’s Diamond

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Mermaid’s Diamond?

Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Mermaid’s Diamond umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Mermaid’s Diamond poskytnou až 720 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Golden Fish Tank

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Mermaid’s Diamond

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Mermaid’s Diamond

Mermaid's Diamond

Online výherní automat Mermaid's Diamond se řadí mezi moderní online automaty se symboly mořského světa. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Mermaid's Diamond poskytnou až 720 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0