Eye of the Kraken

Eye of the Kraken | Recenze a review

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat se symboly mořského světa, to je moderní výherní automat Eye of the Kraken. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Slot Eye of the Kraken nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 8 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 300 Kč. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 9 otočení zdarma.

Informace o výherním automatu Eye of the Kraken

Eye of the Kraken
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:481980 Kč
Výhernost:96,42%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se na online automat Eye of the Kraken

Vyzkoušet si slot Eye of the Kraken

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Eye of the Kraken?

Eye of the Kraken je moderním online automatem s možností sázky až do výše 300 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Eye of the Kraken můžete také díky symbolům Wild a Scatter. Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 8 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Swipe and Roll

Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Eye of the Kraken online slot, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Známkujeme výherní automat Eye of the Kraken

Eye of the Kraken

Výherní Automat se symboly mořského světa, to je moderní výherní automat Eye of the Kraken. Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 8 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0