Black Pearl

Online výherní automat Black Pearl se řadí mezi klasické online sloty se symboly mořského světa. Online slot Black Pearl má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 180 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští pět Free Spinů. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v herně Betoru.

Black Pearl – informace o online výherním automatu

Black Pearl
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:180 Kč
Maximální výhra:486000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Podívejte se na online automat Black Pearl

Online Slot Black Pearl k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Black Pearl

Klasický online výherní automat Black Pearl nabízí sázku až 180 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na výherním automatu Black Pearl je celkem 9 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Zábava při hraní online výhernímho automatu Black Pearl je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Mermaid's Diamond

Tento online automat byl vytvořen společností E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Black Pearl

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Black Pearl

Black Pearl

Výherní Automat Black Pearl na zkoušku. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v herně Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9