Black Pearl

Online výherní automat Black Pearl se řadí mezi klasické online sloty se symboly mořského světa. Online slot Black Pearl má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 180 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští pět Free Spinů. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v herně Betoru.

Black Pearl – informace o online výherním automatu

Black Pearl
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:180 Kč
Maximální výhra:486000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Podívejte se na online automat Black Pearl

Online Slot Black Pearl k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Black Pearl

Klasický online výherní automat Black Pearl nabízí sázku až 180 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na výherním automatu Black Pearl je celkem 9 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Zábava při hraní online výhernímho automatu Black Pearl je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Secrets of Atlantis

Tento online automat byl vytvořen společností E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Black Pearl

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Black Pearl

Black Pearl

Výherní Automat Black Pearl na zkoušku. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v herně Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9