Wild Rails

Casino výherní automat Wild Rails

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasický online slot Wild Rails jehož hlavním motivem jsou western. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Výherní automat Wild Rails nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 30 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,3 Kč a maximálně až 90 Kč. Skvělý symbol Golden Train, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Souhrn parametrů výherního automatu Wild Rails

Wild Rails
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,3 Kč
Maximální sázka:90 Kč
Maximální výhra:450000 Kč
Výhernost:96,53%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Slot Wild Rails – podívejte se na něj

Zkuste si zahrát na online automatu Wild Rails

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Wild Rails

Jako každý klasický online výherní automat i Wild Rails umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,3 Kč a 90 Kč. Zábava při hraní výhernímho automatu Wild Rails je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Mad Mechanic Deluxe

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Wild Rails výherní automat, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Wild Rails

Wild Rails

Klasický online slot Wild Rails jehož hlavním motivem jsou western. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5