Street Magic

Online výherní automat Street Magic

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online výherní automat Street Magic se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou karty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Kouzelník12 Free spinů.

Souhrn informací o online automatu Street Magic

Street Magic
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,48%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Podívejte se na online automat Street Magic

Street Magic výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Street Magic

Street Magic, což je klasický výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Street Magic také díky symbolům Wild a Scatter. Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Secret of the Castle

Online Slot Street Magic pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Street Magic

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Street Magic

Street Magic

Hlavním motivem výherního automatu Street Magic jsou karty, jde o klasický online automat. Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1