Street Magic

Online výherní automat Street Magic

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online výherní automat Street Magic se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou karty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Kouzelník12 Free spinů.

Souhrn informací o online automatu Street Magic

Street Magic
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,48%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Podívejte se na online automat Street Magic

Street Magic výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Street Magic

Street Magic, což je klasický výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Street Magic také díky symbolům Wild a Scatter. Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Online Slot Street Magic pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Street Magic

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Street Magic

Street Magic

Hlavním motivem výherního automatu Street Magic jsou karty, jde o klasický online automat. Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1