Mahjong 88

Hlavním motivem online Automatu Mahjong 88 jsou karty, jde o klasický výherní automat. Osm válců osm hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Mahjong 88. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 100 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu.

Souhrn informací o online výherním automatu Mahjong 88

Mahjong 88
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 8
Počet herních řad:8
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,62%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Galerie výherního automatu Mahjong 88

Vyzkoušet si slot Mahjong 88

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online automat Mahjong 88?

Na klasickém výherním automatu Mahjong 88 můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Na online slotu Mahjong 88 je osm válců a osm herních řad, které nabízejí až mnoho shlukových výherních kombinací.

Play’n GO je výrobcem tohoto online výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Hook's Heroes

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Mahjong 88, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Známkujeme online slot Mahjong 88

Mahjong 88

Online Automat s karetními symboly, to je klasický online slot Mahjong 88. Na online slotu Mahjong 88 je osm válců a osm herních řad, které nabízejí až mnoho shlukových výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0