Ace of Spades

Ace of Spades | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Ace of Spades se řadí mezi old school online sloty s karetními symboly. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,5 Kč a maximum je 300 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 1 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Ace of Spades – souhrn údajů o online výherním automatu

Ace of Spades
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,5 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:250000 Kč
Výhernost:95,87% – 95,94%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Podívejte se na online automat Ace of Spades

Online Slot Ace of Spades k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online slotu Ace of Spades

Ace of Spades, což je old school online automat s možností sázky až do výše 300 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 1 výherní varianty. Překvapivé výhry může na slotu Ace of Spades přinést také symbol Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Mahjong 88

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Ace of Spades

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Co my říkáme na online výherní automat Ace of Spades

Ace of Spades

Ace of Spades se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem jsou karty. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 1 výherní varianty.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.5