Sabaton

Sabaton je výherní automat s hudebními symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Automat Sabaton má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,1 a maximum je 100 Kč.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Sabaton

Sabaton
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Prohlédněte si online slot Sabaton

Online Automat Sabaton k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Sabaton

Sabaton, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Sabaton můžete také díky symbolu Wild. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Sabaton poskytnou až 10 výherních variant.

Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Ultimate Hot

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Sabaton

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Sabaton

Sabaton

Moderní online sloty reprezentuje výherní automat Sabaton, který vás pobaví v tématu s hudebními symboly. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Sabaton poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5