Mission Cash

Mission Cash se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem jsou gangsteři. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Výherní Automat Mission Cash má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Jeden symbol Free Spins na hracím poli spustí 8 volných zatočení zdarma.

Parametry online slotu Mission Cash

Mission Cash
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,65%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Online Automat Mission Cash – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Mission Cash

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online výherního automatu Mission Cash

Samozřejmě na online slotu Mission Cash můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,2 až 100 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Mission Cash umožnit také symboly Wild a Free-Spin. Na výherním automatu Mission Cash je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Cops n‘ Bandits

Online Výherní Automat Mission Cash vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Mission Cash

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Mission Cash

Mission Cash

Online Automat Mission Cash se řadí mezi moderní online výherní automaty s ganksterskými symboly. Na výherním automatu Mission Cash je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3