Golden Colts

Golden Colts | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online slot Golden Colts se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou gangsteři. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online casino Tipsportu. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Golden Colts. Za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabídne až 40 výherních linií. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete až 2500x výši vaší sázky.

Online Výherní Automat Golden Colts a jeho údaje

Golden Colts
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,55%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na výherní automat Golden Colts

Otestovat online automat Golden Colts

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Golden Colts, jak ovládat?

Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Golden Colts umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 200 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Golden Colts přinést také symboly Wild a Scatter. Výherních možností na online automatu Golden Colts je celkem 40 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Mission Cash

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Golden Colts

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Golden Colts

Golden Colts

Moderní online sloty reprezentuje výherní automat Golden Colts, který vás pobaví v tématu s ganksterskými symboly. Výherních možností na online automatu Golden Colts je celkem 40 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9