Pimped

Online Automat s ganksterskými symboly, to je moderní online automat Pimped. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Pimped. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 10 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5 volných otoček. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport.

Pimped – souhrn údajů o online automatu

Pimped
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:10
Maximální výhra:500000
Výhernost:91,51% – 91,52%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Několik obrázků ze hry výherního automatu Pimped

Pimped online výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Ovládání a hra na automatu Pimped

Moderní online automat Pimped nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Překvapivé výhry mohou na slotu Pimped přinést také symboly Wild a Scatter.

Pimped

Výrobce: Play’n GO

Online Casino: Tipsport

Výherní možnosti: Wild, Scatter

Online Slot Pimped pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  81 Hot Ways

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Pimped

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Online Slot Pimped a naše hodnocení

Pimped

Online Automat Pimped se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou gangsteři. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.