Sizzling Spins

Casino výherní automat Sizzling Spins

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Sizzling Spins se symboly jídla se řadí mezi klasický online automaty. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Hrací automat Sizzling Spins nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 100 Kč. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Chilli, získáváte 12 Free spinů.

Souhrn parametrů online slotu Sizzling Spins

Sizzling Spins
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,49%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Online Automat Sizzling Spins – podívejte se na něj

Vyzkoušejte si automat Sizzling Spins

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Sizzling Spins

Samozřejmě na online slotu Sizzling Spins můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,2 až 100 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Sizzling Spins také díky symbolům Wild a Scatter. Sizzling Spins slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 243 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Penguin City

Online Výherní Automat Sizzling Spins vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

V jakém online casinu je možné si zahrát Sizzling Spins

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnotíme online automat Sizzling Spins

Sizzling Spins

Online výherní automat Sizzling Spins se řadí mezi klasické online sloty se symboly jídla. Sizzling Spins slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 243 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3