Coffee Magic

Hlavním motivem online slotu Coffee Magic je jídlo, jde o old school online výherní automat. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol WILD a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Apollo Games. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 21 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 78,75 Kč.

Souhrn parametrů online slotu Coffee Magic

Coffee Magic
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:78,75 Kč
Maximální výhra:393750 Kč
Výhernost:87,91%-96,96%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Prohlédněte si online výherní automat Coffee Magic

Vyzkoušet si slot Coffee Magic

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online automatu Coffee Magic

Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter. Coffee Magic je old school online automatem s možností sázky až do výše 78,75 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Na výherním automatu Coffee Magic je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 21 výherních kombinací.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma CT Gaming

Kde si zahrát na online slotu Coffee Magic

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Samba Brazil

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Jak my hodnotíme automat Coffee Magic

Coffee Magic

Coffee Magic online výherní automat na zkoušku. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2