Baker’s Treat

Baker’s Treat | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasický online výherní automat Baker’s Treat jehož hlavním motivem jsou jídlo. Hrací Automat Baker’S Treat má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,15 a maximum je 75 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Výhra spouští Speciální hru. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu.

Online Výherní Automat Baker’s Treat a jeho parametry

Baker’s Treat
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,15 Kč
Maximální sázka:75 Kč
Maximální výhra:375000 Kč
Výhernost:0,9603

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Výherní Automat Baker’s Treat – prohlédněte si jej

Zkuste si zahrát na online automatu Baker’s Treat

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Baker’s Treat, jak ovládat?

Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Baker’s Treat umožní využít rozpětí sázek od 0,15 až do 75 Kč na otočku. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Baker’s Treat můžete také díky symbolu Wild.

Online Výherní Automat Baker’s Treat pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Sizzling Spins

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Baker’s Treat

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online slot Baker’s Treat

Baker's Treat

Online výherní automat Baker's Treat se symboly jídla se řadí mezi klasický online výherní automaty. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0