Super Heroes

Hlavním motivem online výherního automatu Super Heroes je fantasy, jde o moderní výherní automat. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 4 Free spiny. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport a v casinu Chance. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 150 Kč.

Informace o online výherním automatu Super Heroes

Super Heroes
Výrobce:Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,1%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Galerie výherního automatu Super Heroes

Vyzkoušejte si automat Super Heroes

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Super Heroes

Z vysoké výhry se na automatu Super Heroes můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin. Na moderním online automatu Super Heroes můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 150 Kč na jedno otočení. Výherních možností na online slotu Super Heroes je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Dark Vortex

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

Kde si můžete zahrát online automat Super Heroes

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč

Hodnocení online slotu Super Heroes

Super Heroes

Zkuste si zahrát na online automatu Super Heroes. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2