Phoenix Reborn

Phoenix Reborn | Recenze a review

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Phoenix Reborn je online výherní automat s symboly fantasy, jde tématem o moderní online výherní automat. Online slot Phoenix Reborn má pět válců a šest hracích řad na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter7 Free spinů. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu.

Informace o výherním automatu Phoenix Reborn

Phoenix Reborn
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:6
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,965

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Galerie výherního automatu Phoenix Reborn

Otestujte si online automat Phoenix Reborn

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Phoenix Reborn?

Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Phoenix Reborn umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Phoenix Reborn slot má pět válců a šest hracích řad, které nabízejí 40 výherních možností. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Koi Princess

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Phoenix Reborn

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Phoenix Reborn

Phoenix Reborn

Online výherní automat Phoenix Reborn se řadí mezi moderní online automaty s symboly fantasy. Phoenix Reborn slot má pět válců a šest hracích řad, které nabízejí 40 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0