Phoenix Reborn

Phoenix Reborn | Recenze a review

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Phoenix Reborn je online výherní automat s symboly fantasy, jde tématem o moderní online výherní automat. Online slot Phoenix Reborn má pět válců a šest hracích řad na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter7 Free spinů. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu.

Informace o výherním automatu Phoenix Reborn

Phoenix Reborn
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:6
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,965

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Galerie výherního automatu Phoenix Reborn

Otestujte si online automat Phoenix Reborn

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Phoenix Reborn?

Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Phoenix Reborn umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Phoenix Reborn slot má pět válců a šest hracích řad, které nabízejí 40 výherních možností. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Alchemist's Gold

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Phoenix Reborn

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Phoenix Reborn

Phoenix Reborn

Online výherní automat Phoenix Reborn se řadí mezi moderní online automaty s symboly fantasy. Phoenix Reborn slot má pět válců a šest hracích řad, které nabízejí 40 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0