Jade Magician

Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Jade Magician, který vás pobaví v tématu s symboly fantasy. Automat Jade Magician nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 150 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly WILD, získáváte 5 zatočení zdarma. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport.

Online Automat Jade Magician a jeho parametry

Jade Magician
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:450000 Kč
Výhernost:96,52%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na online výherní automat Jade Magician

Jade Magician online slot k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní výherního automatu Jade Magician

Jade Magician je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Na online slotu Jade Magician je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Jade Magician také díky symbolům Bonus a Wild.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Jade Magician výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Výherní Automat Jade Magician a naše hodnocení

Jade Magician

Online výherní automat Jade Magician se řadí mezi moderní výherní automaty s symboly fantasy. Na online slotu Jade Magician je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací.

Price: 1

Price Currency: CZK

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1