Jade Magician

Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Jade Magician, který vás pobaví v tématu s symboly fantasy. Automat Jade Magician nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 150 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly WILD, získáváte 5 zatočení zdarma. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport.

Online Automat Jade Magician a jeho parametry

Jade Magician
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:450000 Kč
Výhernost:96,52%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Podívejte se na online výherní automat Jade Magician

Jade Magician online slot k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní výherního automatu Jade Magician

Jade Magician je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Na online slotu Jade Magician je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Jade Magician také díky symbolům Bonus a Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Witchcraft Academy

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Jade Magician výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Výherní Automat Jade Magician a naše hodnocení

Jade Magician

Online výherní automat Jade Magician se řadí mezi moderní výherní automaty s symboly fantasy. Na online slotu Jade Magician je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací.

Price: 1

Price Currency: CZK

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1