Iron Girl

Online výherní automat Iron Girl s symboly fantasy se řadí mezi moderní výherní automaty. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 400 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport.

Parametry online výherního automatu Iron Girl

Iron Girl
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:400 Kč
Maximální výhra:428000 Kč
Výhernost:96,70%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Galerie online automatu Iron Girl

Vyzkoušet si slot Iron Girl

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online slot Iron Girl?

Iron Girl, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 400 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Iron Girl slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. K velmi vysoké výhře se na automatu Iron Girl můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Kingdom of Legend

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Iron Girl

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online slot Iron Girl

Iron Girl

Online slot Iron Girl se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Iron Girl slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností.

Price: 1

Price Currency: CZK

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0