Cloud Quest

Cloud Quest se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem je fantasy. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 40 Kč. Hrací pole má pět řad a pět válců. Jejich kombinace nabízí až mnoho shlukových výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Souhrn parametrů online automatu Cloud Quest

Cloud Quest
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:mnoho shlukových
Maximální výhra:500000
Výhernost:96,52%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Prohlédněte si výherní automat Cloud Quest

Zkuste si zahrát na výherním automatu Cloud Quest

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Ovládání a hra na slotu Cloud Quest

Cloud Quest, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 40 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Výhry na online výherním automatu Cloud Quest vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Cloud Quest

Výrobce: Play’n GO

Online Casino: Tipsport

Výherní možnosti: Wild

Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Dazzle Me

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Cloud Quest, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme výherní automat Cloud Quest

Cloud Quest

Cloud Quest je online výherní automat s symboly fantasy, jde tématem o moderní výherní automat. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5