5x Magic

Výherní Automat s symboly fantasy, to je klasický výherní automat 5x Magic. Online Automat 5x Magic má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 15 otočení zdarma. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport.

5x Magic – souhrn údajů o online slotu

5x Magic
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:5
Maximální výhra:262500
Výhernost:95,42%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Prohlédněte si výherní automat 5x Magic

Otestovat online automat 5x Magic

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hra a ovládání výherního automatu 5x Magic

Samozřejmě na online automatu 5x Magic můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 1000 Kč na jednu otáčku. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 5 výherních možností. K velmi vysoké výhře se na automatu 5x Magic můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot 5x Magic, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online slot 5x Magic

5x Magic

5x Magic se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem je fantasy. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 5 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3