Rise of Dead

Casino hrací automat Rise of Dead

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem výherního automatu Rise of Dead je Egypt, jde o moderní online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Automat Rise Of Dead má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Rise of Dead – souhrn údajů o online výherním automatu

Rise of Dead
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,53%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se na online automat Rise of Dead

Vyzkoušet si slot Rise of Dead

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání výherního automatu Rise of Dead

Rise of Dead, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rise of Dead také díky symbolům Wild a Scatter. Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Rise of Dead na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Cashville

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Rise of Dead výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Náš názor na online automat Rise of Dead

Rise of Dead

Moderní online výherní automaty reprezentuje slot Rise of Dead, který vás pobaví v tématu se symboly Egypta. Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Rise of Dead na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3