Riches of Ra

Moderní online automaty reprezentuje výherní automat Riches of Ra, který vás pobaví v tématu se symboly Egypta. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 150x hodnotu vašeho vkladu. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 37,5 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 6 symbolů WILD15 Free spinů.

Riches of Ra – souhrn údajů o online výherním automatu

Riches of Ra
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:37,5 Kč
Maximální výhra:301200 Kč
Výhernost:94,01%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Prohlédněte si online slot Riches of Ra

Otestovat online automat Riches of Ra

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Riches of Ra

Moderní online slot Riches of Ra nabízí sázku až 37,5 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online slotu Riches of Ra vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter. Až 15 výherních možností nabízí online automat Riches of Ra na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Sazka hry: Hra týdne!

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Riches of Ra

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online výherní automat Riches of Ra

Riches of Ra

Online slot Riches of Ra se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Až 15 výherních možností nabízí online automat Riches of Ra na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0