Persian Nights

Casino výherní automat Persian Nights

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Persian Nights se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Tento slot s pěti válci a pěti hracími řadami nabídne 50 výherních linií. Minimální sázka je 10 Kč a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Informace o výherním automatu Persian Nights

Persian Nights
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:5
Minimální sázka:10 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:205000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se jak vypadá online automat Persian Nights

Online Výherní Automat Persian Nights na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online slotu Persian Nights

Jako každý klasický online automat i Persian Nights umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 10 Kč a 1000 Kč. Pět hracích řad na pěti válcích nabídne až 50 výherních možností. Výhry na výherním automatu Persian Nights vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Stickers

Výherní Automat Persian Nights vytvořila společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Persian Nights online výherní automat, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Persian Nights

Persian Nights

Vyzkoušejte si automat Persian Nights. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3