Persian Nights

Casino výherní automat Persian Nights

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Persian Nights se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Tento slot s pěti válci a pěti hracími řadami nabídne 50 výherních linií. Minimální sázka je 10 Kč a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Informace o výherním automatu Persian Nights

Persian Nights
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:5
Minimální sázka:10 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:205000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se jak vypadá online automat Persian Nights

Online Výherní Automat Persian Nights na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online slotu Persian Nights

Jako každý klasický online automat i Persian Nights umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 10 Kč a 1000 Kč. Pět hracích řad na pěti válcích nabídne až 50 výherních možností. Výhry na výherním automatu Persian Nights vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Black Mummy

Výherní Automat Persian Nights vytvořila společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Persian Nights online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak my hodnotíme automat Persian Nights

Persian Nights

Vyzkoušejte si automat Persian Nights. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3