Leprechaun goes Egypt

Casino hrací automat Leprechaun goes Egypt

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat se symboly Egypta, to je klasický online výherní automat Leprechaun goes Egypt. Online slot Leprechaun goes Egypt má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 500-ti násobek vaší sázky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Informace o výherním automatu Leprechaun goes Egypt

Leprechaun goes Egypt
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:328440 Kč
Výhernost:96,75%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Slot Leprechaun goes Egypt – prohlédněte si jej

Vyzkoušet si slot Leprechaun goes Egypt

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Leprechaun goes Egypt?

Samozřejmě na online automatu Leprechaun goes Egypt můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 50 Kč na jednu otáčku. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Leprechaun goes Egypt také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Daring Dave

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Výherní Automat Leprechaun goes Egypt, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online slot Leprechaun goes Egypt

Leprechaun goes Egypt

Klasický online slot Leprechaun goes Egypt jehož hlavním motivem jsou Egypt. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8