Legacy of Egypt

Online hrací automat Legacy of Egypt

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Legacy of Egypt se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je Egypt. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Legacy of Egypt. Za sázku v rozpětí od 0,3 až do 90 Kč nabídne až 30 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma. Výhra spouští Speciální hru. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu.

Online Výherní Automat Legacy of Egypt a jeho údaje

Legacy of Egypt
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,3 Kč
Maximální sázka:90 Kč
Maximální výhra:450000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Screeny z online slotu Legacy of Egypt

Vyzkoušejte si automat Legacy of Egypt

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Legacy of Egypt?

Samozřejmě na výherním automatu Legacy of Egypt můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,3 až 90 Kč na jednu otáčku. Na online automatu Legacy of Egypt je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Legacy of Egypt můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Tut's Twister

Play’n GO je výrobcem tohoto online výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Legacy of Egypt

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak my hodnotíme automat Legacy of Egypt

Legacy of Egypt

Legacy of Egypt se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je Egypt. Na online automatu Legacy of Egypt je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1