Golden Caravan

Golden Caravan | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online výherní automat Golden Caravan se symboly Egypta se řadí mezi moderní online automaty. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Velbloud, získáváte 10 zatočení zdarma. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Slot Golden Caravan to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 10 výherních linií.

Informace o online výherním automatu Golden Caravan

Golden Caravan
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,19%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Online Automat Golden Caravan – prohlédněte si jej

Online Automat Golden Caravan na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Golden Caravan

Golden Caravan je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Golden Caravan můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild. Až 10 výherních možností nabízí online výherní automat Golden Caravan na pěti válcích a třech herních řadách.

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Golden Caravan

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Golden Caravan

Golden Caravan

Online výherní automat Golden Caravan se symboly Egypta se řadí mezi moderní online automaty. Až 10 výherních možností nabízí online výherní automat Golden Caravan na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0