Cleopatra

Hlavním motivem online slotu Cleopatra je Egypt, jde o klasický online výherní automat. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu SynotTip. Slot Cleopatra nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 10 Kč a maximálně až 10000 Kč. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 15 free-spinů.

Online Výherní Automat Cleopatra a jeho údaje

Cleopatra
Výrobce:IGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:10 Kč
Maximální sázka:10000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,02%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se jak vypadá online automat Cleopatra

Vyzkoušejte si automat Cleopatra

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online výherního automatu Cleopatra

Z vysoké výhry se na automatu Cleopatra můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild. Cleopatra je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 10000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností.

IGT je výrobcem tohoto online výherního automatu

Kde si zahrát automat Cleopatra

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Book of Adventure

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu Cleopatra

Cleopatra

Cleopatra online slot k vyzkoušení. Tento automat má v nabídce sázková kancelář SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1