Book of Dead

Online Automat se symboly Egypta, to je moderní online slot Book of Dead. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Book of Dead – informace o online automatu

Book of Dead
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:10
Maximální výhra:500000
Výhernost:96,21%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se jak vypadá výherní automat Book of Dead

Zkuste si automat Book of Dead

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Ovládání a hra na slotu Book of Dead

Book of Dead, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Book of Dead také díky symbolu a Scatter.

Book of Dead

Výrobce: Play’n GO

Online Casino: Tipsport

Výherní možnosti: Scatter

Tento online slot je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Legend of Cleopatra

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Book of Dead

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnotíme výherní automat Book of Dead

Book of Dead

Online Automat Book of Dead se symboly Egypta se řadí mezi moderní online sloty. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8