Age of Troy

Hlavním motivem online slotu Age of Troy je Egypt, jde o klasický výherní automat. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter12 Free spinů. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Synotu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Age of Troy. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií.

Údaje online automatu Age of Troy

Age of Troy
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,01%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online automatu Age of Troy

Vyzkoušejte si automat Age of Troy

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Age of Troy

K velmi vysoké výhře se na automatu Age of Troy můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Samozřejmě na online automatu Age of Troy můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Age of Troy poskytnou až 20 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Golden Caravan

Providerem tohoto online slotu je firma EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Age of Troy

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu Age of Troy

Age of Troy

Zkuste si zahrát na online výherním automatu Age of Troy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2