Rise of Merlin

Online Slot se symboly draků, to je moderní výherní automat Rise of Merlin. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií.

Informace o výherním automatu Rise of Merlin

Rise of Merlin
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,58%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Obrázky ze hry z online automatu Rise of Merlin

Otestovat online automat Rise of Merlin

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Rise of Merlin

Samozřejmě na online slotu Rise of Merlin můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 100 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní výhernímho automatu Rise of Merlin je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Na online výherním automatu Rise of Merlin je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Dragon Maiden

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Rise of Merlin

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak my hodnotíme automat Rise of Merlin

Rise of Merlin

Rise of Merlin se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou draci. Na online výherním automatu Rise of Merlin je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3