Raging Rex

Hlavním motivem online slotu Raging Rex jsou dinosauři, jde o moderní výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Jde o slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 4096 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 8 otočení zdarma.

Parametry online automatu Raging Rex

Raging Rex
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,34%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Online Výherní Automat Raging Rex – podívejte se na něj

Raging Rex online výherní automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Raging Rex

Moderní online výherní automat Raging Rex nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Raging Rex také díky symbolům Wild a Scatter. Čtyři hrací řady v kombinaci se šesti válci poskytnou až 4096 výherních variant.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Dragon Maiden

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Raging Rex

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Raging Rex

Raging Rex

Raging Rex je online automat se symboly dinosaurů, jde tématem o moderní online automat. Čtyři hrací řady v kombinaci se šesti válci poskytnou až 4096 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2