Raging Rex

Hlavním motivem online slotu Raging Rex jsou dinosauři, jde o moderní výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Jde o slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 4096 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 8 otočení zdarma.

Parametry online automatu Raging Rex

Raging Rex
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,34%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Online Výherní Automat Raging Rex – podívejte se na něj

Raging Rex online výherní automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Raging Rex

Moderní online výherní automat Raging Rex nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Raging Rex také díky symbolům Wild a Scatter. Čtyři hrací řady v kombinaci se šesti válci poskytnou až 4096 výherních variant.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Viking Runecraft

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Raging Rex

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Raging Rex

Raging Rex

Raging Rex je online automat se symboly dinosaurů, jde tématem o moderní online automat. Čtyři hrací řady v kombinaci se šesti válci poskytnou až 4096 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2